Hakkımızda

PROFESYONEL HİZMET

DEKOR HAVUZ KAPATMA

Havuz kapama sistemleri sektöründe yılların biriktirdiği tecrübe ile hizmet veren Dekor Havuz Kapama, havuzlarınızı daha sağlıklı bir şekilde kullanmanıza olanak tanımaktadır. Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan bu yapılar açık bırakıldıklarında dış etmenlerden hemen etkilenerek hijyenik yapısını kaybetmekte ve hızlıca kirlenmektedir.

Ayrıca kullanılmadığı durumda üstünün açık kalması, sıcağın etkisiyle buharlaşmaya, böylece masrafların artmasına sebep olmaktadır. Bu konuda size profesyonel çözümler üreten firmamız,

HIZLI ÇÖZÜMLER

Bahar ve yaz ayları gelmeden havuz bakımları, temizlikleri yapılmaya başlanır. Ancak bu hem zaman hem de büyük bir masraf tutar. Havuz kapatma sistemleri, bu konuda size çözüm önerisi sunmaktadır. Böylece havuz ile rüzgârın, dış ortamın bağını tamamen koparabilir, tozlara ve kirlere son getirebilirsiniz.

 

Firmamızda bulunan tüm ekipler profesyonel, saygılı ve disiplinli bir şekilde çalışarak, size kısa sürede gerek duyduğunuz çözümü sağlamaktadır. Anlaşma tarihlerine her zaman riayet eden Dekor Havuz Kapama aldığınız verimi en üst seviyeye çıkartır.

Estetik Havuz Kapama Çözümleri

Havuzlar her bahçeye bir renk katmaktadır. Ancak kirlendiği durumlarda bu güzellik hemen ektisini kaybetmektedir. Havuz kapatma bu nedenle bu duruma bir çözüm getirmenize olanak tanır.

 

Firmamız tarafından size sunulan tüm ürünler üstün dayanıklılıklarına ek olarak estetik açıdan da daha iyi çözümler almanızı sağlamaktadır. Sistemlerimiz kolay kullanışlı olup her bahçe ve havuz ile uyumlu modellerimiz vardır. Bunların tümünü inceleyerek, daha estetik bulduğunuz seçeneği tercih edebilirsiniz. 

Dayanıklı Havuz Kapama Sistemleri

Havuz kapama sistemlerinin dayanıklı olmaması mevcudiyetini de gereksiz hale getirir. Bunun bilincinde olan Dekor Havuz Kapama sizlere birinci sınıf malzemeler ve son teknoloji araç-gereçler kullanılarak üretilmiş sistemler sunmaktadır.

 

Tüm ürünlerimiz, uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz yapıdadır.

SON TEKNOLOJİ

Firmamız yaptığı tüm projelerde en yenilikçi ve en kaliteli malzemeler ile profesyonel havuz kapatma .çözümleri üretmektedir.