KURUMSAL

Dekor Havuz Kapatma Sistemleri

KURUMSAL

Dekor Havuz 1985 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluşumuz havuz kapatma sistemleri alanında kurulmuş ve bu alanda hizmet sağlamaya başlamıştır.  Firmamız faaliyet konusu tüm iş alanlarında ve hizmet alanındaki hizmetlerini kaliteli ve profesyonel bir şekilde uzman ekibi ile yapmaktadır. 

Firmamız bulunduğu iş dalında bilinen ve prestijini tüm sektöre yansıtmıştır. Geniş müşteri referans listesine sahip olan Dekor havuz kapama önceki yıllara göre fark edilir bir uzmanlıkla büyüyen ve istikrarını sürdüren bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini sürekli olarak ön planda tutarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Dürüstlük , Şeffaflık ve Açıklık müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel birinci özelliklerimizdir. Tüm işlerimizde  ve hizmetlerimizde bunu korumanın gerektiğinin  her zaman bilincindeyiz…

 

MİSYON

Firmamız seçkin havuz kapama projelerini üretmek  için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “her daim insanlığa fayda sağlamak için havuz kapama sektöründe yapılacak projelere bir ayak olarak kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize sunmayı” hedefleyen bir havuz kapama firmasıyız.